Informatikai biztonsági szakértő

Elvárások:

  • sérülékenységvizsálati eszközök alkalmazási szintű ismerete
  • IT és hálózati ismeretek (operációs rendszerek, hálózati kommunikáció, stb.)
  • haladó szintű angol szövegértés, informatikai biztonsági szaknyelv ismerete

Leírás:

A magyar kibertér biztonságáért felelős Nemzetbiztonsági Szakszolgálat Nemzeti Kibervédelmi Intézet kizárólagosan felelős egyes állami szervek kiemelt jelentőségű rendszerei sérülékenységvizsgálatainak végrehajtásáért. A biztonsági szakértő munkatársak feladata a külső, belső, webes és vezeték nélküli sérülékenységvizsgálatok megtervezése, lefolytatása és dokumentálása.

Előnyt jelent:

  • sérülékenységvizsgálati projektekben szerzett tapasztalat
  • releváns sérülékenységvizsgálati képesítés
  • sérülékenységvizsgálati módszertanok ismerete

Kulcsszavak:

sérülékenységvizsgálat

Szektor:

  • IT Üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság

Feladatok:

  • sérülékenységvizsgálatok tervezése, lefolytatása, dokumentálása, riportok készítése
  • védelmi intézkedési javaslatok kidolgozása, megvalósításuk támogatása
  • védelmi infrastruktúrák fejlesztéséhez szakmai támogatás biztosítása

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség Magyarország kibervédelmét ellátó szervezeténél
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakirányú nemzetközi továbbképzéseken, gyakorlatokon való részvétel
  • teljes munkaidő
  • budapesti munkavégzés

Jelentkezés önéletrajzzal a hr@nbsz.gov.hu e-mail címen vagy az online űrlapon (kérjük megjelölni a speciális szaktudást).